Loras Mahallesinde, 20.000 m2 alan üzerinde kurulu tesisinde faaliyet gösteren hazır beton tesisinde 3 m3’lük 120 m3/saat üretim kapasiteli 1 adet beton santrali, 10 adet transmikser, 1 adet 47.5 metre ve 1 adet 37 metre beton pompası ile yıllık 200.000 m3 hazır beton üretilmektedir.

Altyapı, köprü, sanayi ve ticari alan inşaatları, konut, hastane, okul vb projelerin hazır beton ihtiyaçlarında hızlı ve efektif çözümler sunan Acetler Koyuncu Hazır Beton projelerinizin hızlı ilerlemesi için en büyük yardımcınız olmayı vaad etmektedir. Çeyrek asırlık ticari deneyimini 2014’ün başlarında yatırımını tamamladığı hazır beton tesisi ile müşterilerine sunan Acetler Koyuncu, müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve ihtiyaçların karşılanması yönünde çözümler sunarak maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Acetler Koyuncu Hazır Beton, yüksek kalite standartları ve güçlü Ar-Ge’si ile bölgede kamu projeleri ve elit inşaat firmalarının projelerinde aranan marka olmak için çalışmaktadır.

beton2

Acetler Koyuncu Hazır Beton Tesislerinde TS EN 206-1 Standardına uygun, çeşitli kıvam ve agrega dane büyüklüğü sınıflarında, C16’den C100’e kadar normal ve yüksek dayanımlı betonlar ile özel ürünler üretilmektedir. Yapının özelliklerine ve müşterinin ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen özel ürün yelpazesi ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

beton3

Pazar ve çözüm odaklı bir yaklaşımı benimseyen Acetler Koyuncu, pazarlama stratejileri ile sektöründe fark yaratmaktadır. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile müşteriler yerlerinde ziyaret edilmekte, teknik açıdan her türlü destek en üst düzeyde sunulmaktadır. TSE belgesine sahip hazır beton tesislerinin TSE Standartlarına uygun laboratuarlarında, hammadde ve ürünlerle ilgili standartlarda belirtilen tüm deney ve kontroller yapılabilmektedir.

Şahan Toplan İnşaat

Şahan Topal İnşaat

beton-uygulama-2

8.Noter

beton-uygulama-3

Milka İnşaat

beton-uygulamlar-4

İptaş

Shopping Basket